Wycieczki po Maderze

NA RAUSZU

Procentowa wycieczka z ponchą i zachodem słońca

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:

CENA:

PROGRAM WYCIECZKI:

Ta wycieczka jest dla tych, którzy lubią zwiedzać wyspę na wesoło!!! W roli głównej PONCHA, czyli przepyszny maderski drink na bazie soków ze świeżych owoców, miodu i rumu z trzciny cukrowej. Nasza trasa wiedzie szlakiem najlepszych smaków ponchy na wyspie, które degustować będziecie w typowych maderskich barach i sklepach spożywczych, nazywanych kiedyś „VENDAS”. Wybrane przez nas lokale działają od wielu lat i są autentycznym symbolem dawnego życia Maderczyków, mijającego w spokojnym rytmie, bez pośpiechu i w cudownej harmonii z otaczającym światem. Sklepiki, które odwiedzimy, były kiedyś ważnym punktem w każdej maleńkiej wiosce na Maderze, a oprócz sprzedaży artykułów spożywczych zawsze funkcjonował w nich mały bar, w którym sprzedawano wino oraz lokalny drink z rumem Aguardente.

Wybierając tę wycieczkę będziecie mogli nie tylko spróbować różnych smaków ponchy, ale rownież poczuć magię „dawnych czasów”. Wycieczkę na rauszu zakończymy na jednym z punktów widokowych, gdzie będziemy podziwiać przepiękny zachód słońca. Na zdrowie!!!

Scroll to Top

Wybierasz się na Maderę i masz w planie samodzielne zwiedzanie? Wykup gotowy plan wycieczki „Madera w 1 dzień” ze mną w roli Twojego wirtualnego przewodnika 😊🚀

Plan wycieczki po maderze