Gotowy Plan Wycieczki po najlepszych atrakcjach Madery w zaledwie 1 dzień!

Plan wycieczki po maderze

Zawsze mnie pytacie, co warto zwiedzić, gdy macie tylko kilka dni na odkrycie MaderyZastanawiacie się, jak w pełni wykorzystać pobyt na wyspie i doświadczyć jej największych atrakcji.

Dlatego napisałam i nagrałam dla Was wirtualny przewodnik „Madera w 1 dzień. Północy zachód”😊 To mój autorski PLAN WYCIECZKI – dokładnie taki, który osobiście realizuję ze swoimi klientami, prowadząc ich przez niesamowite zakątki północno-zachodniej części Madery.

Ten wirtualny przewodnik to w zasadnie przewodnik 3w1 😊 który zawiera:

Wszystko przygotowane punkt po punkcie, tak abyście mogli w pełni wykorzystać każdą chwilę, odkrywając to, co na Maderze najlepsze. 

Więc, jak? Ruszamy na wspólną wyprawę? ↓

Plan wycieczki po maderze

Co znajdziesz w EBOOKU:

Szczegółowy plan wycieczki

Starannie przygotowany plan wycieczki, który krok po kroku poprowadzi Cię przez najlepsze miejsca na Maderze, zapewniając maksymalne wykorzystanie Twojego czasu.

Autorskie spojrzenie

Opisane przeze mnie miejsca bazują na moich osobistych doświadczeniach. Są to miejsca, które wywarły na mnie największe wrażenie i te, które mają swoją historię i wyjątkowy urok.

15 atrakcji

Czyli 15 rozdziałów, gdzie każdy rozdział odpowiada o każdej z atrakcji. Znajdziesz tu szczegółowe opisy, ciekawostki i historie, które ożywią każde miejsce .

Audiobook dla tych, którzy wolą słuchać!

Do mojego ebooka dołączyłam specjalną niespodziankę – audiobooka! Zwiedzając po prostu załóż słuchawki, a mój głos opowie Ci na bieżąco o każdej z atrakcji umieszczonych na mapie.

Praktyczne wskazówki

Jak dotrzeć w każde miejsce, czas dojazdu, ceny atrakcji.

Mapa podróży

W ebooku znajdziesz bezpośrednie linki do punktów w Google Maps oraz do całej trasy wycieczki, dzięki czemu łatwo znajdziesz każde miejsce i zaplanujesz swoją wycieczkę bez zbędnych komplikacji. Dołączam do niego również graficzną mapę z umiejscowieniem wszystkich atrakcji.

Zobacz próbkę przewodnika

Sprawdź, czy Ci się spodoba zanim kupisz 😊

Gotów na dzień pełen odkryć?

Jeśli jesteś gotów na intensywne, pełne wrażeń i niezapomnianych doświadczeń zwiedzanie Madery w jeden dzień, rozpocznijmy tę podróż razem!

Plan wycieczki „Madera w 1 dzień. Północy zachód” – przewodnik 3w1 z audio guidem

115 zł

Scroll to Top

Wybierasz się na Maderę i masz w planie samodzielne zwiedzanie? Wykup gotowy plan wycieczki „Madera w 1 dzień” ze mną w roli Twojego wirtualnego przewodnika 😊🚀

Plan wycieczki po maderze