Ślub na Maderze – TOP3 miejsc na ślub na wyspie

Cześć, jestem Ola – Wasza przewodniczka po świecie ślubów na Maderze. Z moim doświadczeniem w organizacji ponad 100 ceremonii, wiem, jak ważne jest znalezienie tego idealnego miejsca, które sprawi, że Wasz wielki dzień będzie naprawdę niezapomniany. 🥂🌺

Madera, z jej oszałamiającymi widokami i romantyczną atmosferą, jest idealnym miejscem na ślub, który zostanie w Waszych sercach na zawsze. Dzięki mojemu doświadczeniu w organizowaniu ślubów na tej malowniczej wyspie, znam wszystkie jej ukryte zakątki i perły, które mogą stać się scenerią Waszej wyjątkowej chwili. Od intymnych plaż po majestatyczne klify, Madera oferuje miejsca, które są niczym z bajki.

Dziś chcę się z Wami podzielić moim wyborem Top 3 miejsc na Maderze, które według mnie oferują najpiękniejsze tło dla Waszej ślubnej przysięgi:

Top 3 miejsc na ślub na Maderze

1. Achadas da Cruz 🌊

  • Opis: Wyobraźcie sobie ceremonię ślubną na dole klifu, z widokiem na nieskończony ocean. Achadas da Cruz oferuje nie tylko spektakularne widoki, ale również unikalne doświadczenie zjazdu kolejką na dół klifu, gdzie znajduje się malownicza, spokojna przestrzeń idealna na ceremonię.
  • Lokalizacja: Achadas da Cruz

2. Ribeira de Janela 🌿

  • Opis: Ribeira de Janela to miejsce, gdzie natura tworzy perfekcyjne tło dla ślubnych przysięg. Charakterystyczna skała wyłaniająca się z oceanu dodaje magicznego uroku temu miejscu, sprawiając, że jest to idealne miejsce na intymną i romantyczną ceremonię.
  • Lokalizacja: Ribeira de Janela

3. Ponta do Pargo – Klimatyczne Klify i Oceaniczna Panorama

  • Opis: Położona na zachodnim krańcu Madery, Ponta do Pargo zachwyca swoją surową naturalnością i zapiera dech w piersiach widokami na Atlantyk. To idealne miejsce dla par, które marzą o ślubie na skraju ziemi, gdzie horyzont łączy się z bezkresnym oceanem.
  • Lokalizacja: Ponta do Pargo
Ślub na Maderze Ponta do Pargo

Jako organizatorka ślubów na Maderze, z przyjemnością pomogę Wam zrealizować Wasze marzenie o idealnym ślubie w jednym z tych wyjątkowych miejsc. Zapraszam do kontaktu, aby poznać więcej szczegółów i rozpocząć planowanie Waszego niezapomnianego dnia. 💐🥂

Najnowsze wpisy

Skontaktuj się z nami!

Uzyskaj więcej informacji i szczegółów. Zapraszamy!

Scroll to Top

Wybierasz się na Maderę i masz w planie samodzielne zwiedzanie? Wykup gotowy plan wycieczki „Madera w 1 dzień” ze mną w roli Twojego wirtualnego przewodnika 😊🚀

Plan wycieczki po maderze