Niezapomniane rejsy na Maderze

Rejsy po Maderze, pływanie z delfinami na maderze

Przygoda na oceanie, czyli niezapomniane rejsy na Maderze 🙂

Wyspa Madera, otoczona przez krystalicznie czyste, błękitne wody Atlantyku, jest prawdziwym rajem dla miłośników rejsów. Głębokie oceaniczne prądy, niesamowita fauna morska i niepowtarzalne krajobrazy, które najlepiej podziwiać z pokładu statku, sprawiają, że rejsy na Maderze to niezapomniane doświadczenie. Ale po kolei…

Ceny rejsów na Maderze

Cena to 45€ od osoby przy min 4 osobach , by rejs się odbył, cena za rejs prywatny min 2 osoby to 180€

Pływamy z delfinami i wielorybami

Pierwszą rzeczą, którą warto podkreślić jest to, że wody wokół Madery są domem dla wielu gatunków delfinów i wielorybów. Jest to jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie możesz zobaczyć te majestatyczne stworzenia w ich naturalnym środowisku. Rejsy obserwacyjne są dostępne przez cały rok, a ceny zaczynają się od około 30 euro za dorosłego.

Tradycje morskie Madery

Madera ma długą historię związaną z morzem, która jest głęboko zakorzeniona w kulturze wyspy. Od stuleci rybacy z Madery wyruszali w ocean, aby złowić tuńczyka i pałasza, które są nadal podstawą lokalnej kuchni. Choć przemysł rybacki jest teraz mniejszy, wciąż można spotkać tradycyjne łodzie rybackie, tzw. „barcos de boca aberta”, pływające wzdłuż wybrzeża.

Rejsy na Maderze, zachód słońca na Maderze widziany ze statku

Magiczne chwile na pokładzie

Jednym z najbardziej niezapomnianych doświadczeń, które można przeżyć podczas rejsu na Maderze, jest podziwianie zachodu słońca z pokładu statku. Widok słońca, które powoli opada za horyzont, oświetlając niebo w odcieniach pomarańczu i czerwieni, jest naprawdę magiczny. Wiele firm oferuje specjalne rejsy o zachodzie słońca, często z kolacją i muzyką na żywo na pokładzie.

Odkryj Maderę z pokładu statku

Rejsy na Maderze to doskonały sposób na zrozumienie znaczenia oceanu dla tej niezwykłej wyspy, podziwianie jej piękna z innej perspektywy i z bliska obserwowanie fauny morskiej. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem przyrody, poszukiwaczem przygód, czy po prostu szukasz unikalnego sposobu na spędzenie dnia, rejs na Maderze jest idealnym pomysłem. Zaplanuj swoją przygodę już dziś i odkryj tajemnice Atlantyku.

Najnowsze wpisy

Skontaktuj się z nami!

Uzyskaj więcej informacji i szczegółów. Zapraszamy!

Scroll to Top

Wybierasz się na Maderę i masz w planie samodzielne zwiedzanie? Wykup gotowy plan wycieczki „Madera w 1 dzień” ze mną w roli Twojego wirtualnego przewodnika 😊🚀

Plan wycieczki po maderze