Cristiano Ronaldo i Madera – miejsca, pomniki, ciekawostki 

Restauracja Cristiano Ronaldo na Maderze

Dzisiaj mam dla Was coś specjalnego – opowieść o miejscu, które łączy w sobie piękno natury i pasję do futbolu. Tak, mowa o Maderze, rodzinnej wyspie jednego z największych piłkarzy naszych czasów – Cristiano Ronaldo!

Zapewne każdy z Was zna tego słynnego zawodnika, ale czy wiecie, jak wyglądało jego dzieciństwo na tej malowniczej wyspie? Ronaldo urodził się tu, w Funchal, i to właśnie tutaj rozpoczęła się jego niesamowita podróż do gwiazd futbolu. Wyobraźcie sobie małego chłopca, biegającego po wąskich uliczkach Funchal, marzącego o wielkiej karierze. To właśnie na tych ulicach Cristiano stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki.

TOP miejsc na Maderze związanych z Cristiano Ronaldo, które musisz zobaczyć

Restauracja Cristiano Ronaldo na Maderze

1. Restauracja CR7 – smak futbolowej pasji

Czyż to nie niesamowite, że możecie zjeść obiad w miejscu tak ściśle związanym z życiem Ronaldo? To jedna z wielu niespodzianek, jakie kryje Madera.

  • Lokalizacja: W samym centrum Funchal, restauracja CR7 to nie tylko miejsce spotkań dla fanów Ronaldo, ale także świetny punkt na mapie kulinarnych atrakcji Madery. Zobacz na mapie https://maps.app.goo.gl/PNJAVy7iP9xBbpQu8
  • Co zjesz: Menu pełne jest dań inspirowanych kuchnią portugalską, z nowoczesnym twistem. Od świeżych owoców morza po klasyczne portugalskie smakołyki – każdy znajdzie tu coś dla siebie.
  • Ciekawostki: Restauracja CR7 to nie tylko smaki. To również miejsce, gdzie można poczuć sportowego ducha Ronaldo. Znajdziecie tu pamiątki, zdjęcia i trofea, które przybliżą Wam jego drogę do sławy.

Na kolejne punkty – zapraszam wkrótce!

Oczywiście, to nie wszystkie miejsca i ciekawostki, które chce Wam opowiedzieć o Cristiano Ronaldo i Maderze. Wkrótce opowiem Wam o kolejnych.

Do usłyszenia!

Ola

Najnowsze wpisy

Skontaktuj się z nami!

Uzyskaj więcej informacji i szczegółów. Zapraszamy!

Scroll to Top

Wybierasz się na Maderę i masz w planie samodzielne zwiedzanie? Wykup gotowy plan wycieczki „Madera w 1 dzień” ze mną w roli Twojego wirtualnego przewodnika 😊🚀

Plan wycieczki po maderze